– Pracownicy

Baner IP PWSZ w Głogowie

Dyrektor Instytutu Politechnicznego –  dr inż. Paweł Modzel

email: p.modzel@pwsz.glogow.pl

Dyżury:
Środa 12:00-14:00
czwartek 09:00-12:00

Konsultacje:
Poniedziałek 10:00-13:00

EBdr inż. Elżbieta Banaczyk
email: e.banaczyk@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa TP 14:00-15:30

AMdr hab. inż. Andrzej Matuszak, prof. PWSZ w Głogowie
email: a.matuszak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa TNP 18:35-19:45

KPdr inż. Katarzyna Pantoł
email: pantol@pwsz.glogow.pl

SBdr inż. Szymon Biernat
email: s.biernat@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek TNP 10:30-12:00

GGdr inż. Grzegorz Góral
email: ggoral@pwsz.glogow.pl

SCdr inż. Sławomir Chmielewski
email: s.chmielewski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 14:45-15:30

GCdr inż. Gabriel Czachor
email: g.czachor@pwsz.glogow.pl

JMdr Józef Magiera
email: j.magiera@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 14:45-15:30

RJdr inż. Ryszard Janas
email: r.janas@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek 15:00-16:00

MLdr inż. Marcel Luzar
email: m.luzar@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek TP 18:40-20:10

LKmgr inż. Lucyna Kukła
email: l.kukla@pwsz.glogow.pl

ZRmgr inż. Zofia Rogalska-Sykała
email: z.rogalska-sykala@pwsz.glogow.pl

IPmgr Ireneusz Podolski
email: i.podolski@pwsz.glogow.pl

MUmgr inż. Maria Urbanowicz
email: m.urbanowicz@pwsz.glogow.pl

ŁPmgr inż. Łukasz Pierzchało
email: l.pierzchalo@pwsz.glogow.pl

GLmgr Grzegorz Lewandowski
email: g.lewandowski@pwsz.glogow.pl

PMmgr inż. Przemysław Matecki
email: p.matecki@pwsz.glogow.pl

DSmgr Dariusz Sczaniecki
email: d.sczaniecki@pwsz.glogow.pl

BRmgr inż. Barbara Rozbicka
email: b.rozbicka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek TNP 20:10-20:55
w niedziele (25.X, 8.XI, 22.XI, 6.XII, 10.I)

Back to top