– Pracownicy

Baner IP PWSZ w Głogowie

Dyrektor Instytutu Politechnicznego –  dr inż. Paweł Modzel

email: p.modzel@pwsz.glogow.pl

Dyżury:
Środa 12:00 – 14:00
czwartek 09:00 – 12:00

Konsultacje:
Środa 14:00 – 15:30

EBdr inż. Elżbieta Banaczyk
email: e.banaczyk@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa TP 14:00 – 15:30

AMdr hab. inż. Andrzej Matuszak, prof. PWSZ w Głogowie
email: a.matuszak@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 14:30 – 15:15

KPdr inż. Katarzyna Pantoł
email: pantol@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: czwartki TP 8:30 – 10:00

SBdr inż. Szymon Biernat
email: s.biernat@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek TP 14:00 – 15:30

GGdr inż. Grzegorz Góral
email: ggoral@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek 16:20 – 17:05

SCdr inż. Sławomir Chmielewski
email: s.chmielewski@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 14:45 – 15:30

GCdr inż. Gabriel Czachor
email: g.czachor@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek TP 15:30 – 17:00

MLdr inż. Marcel Luzar
email: m.luzar@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 14:45 – 15:30

RJdr inż. Ryszard Janas
email: r.janas@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: piątek 14:45 – 15:30

ZRmgr inż. Zofia Rogalska-Sykała
email: z.rogalska-sykala@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 14:45 – 15:30

IPmgr Ireneusz Podolski
email: i.podolski@pwsz.glogow.pl

MUmgr Maria Urbanowicz
email: m.urbanowicz@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: poniedziałek 15:15 – 16:00 (s. 001B)

PMmgr inż. Przemysław Matecki
email: p.matecki@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: środa 18:00 (GCKZ, s. D-5)

DSmgr Dariusz Sczaniecki
email: d.sczaniecki@pwsz.glogow.pl

BRmgr inż. Barbara Rozbicka
email: b.rozbicka@pwsz.glogow.pl
Konsultacje: wtorek 20:10 – 20:55

Back to top