Wykładowcy

Dyrektor Instytutu Politechnicznego dr inż. Paweł Modzeldr inż. Paweł Modzel Dyrektor Instytutu Politechnicznego
email: p.modzel@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Dyżur:

Poniedziałek 9:00 – 13:00
Czwartek 9:00 – 11:00

Konsultacje:

Czwartek 11:00 – 13:00

 

 

dr inż. Elżbieta Banaczyk
email: e.banaczyk@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

środa TNP 13:45-15:15

dr hab. inż. Andrzej Matuszak, prof. PWSZ w Głogowie
email: a.matuszak@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

czwartek TP 15:00-16:30

dr inż. Katarzyna Pantoł
email: pantol@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

dr inż. Szymon Biernat
email: s.biernat@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

piątek TNP 12:15-13:45

dr inż. Grzegorz Góral
email: ggoral@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

dr inż. Sławomir Chmielewski
email: s.chmielewski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

wtorek 14:45-15:30

dr inż. Gabriel Czachor
email: gabriel.czachor@upwr.edu.pl

Konsultacje:

piątek 15:00-15:45

dr inż. H. Suterski
email:

Konsultacje:

w dniach zajęć w terminach zajęć 10:45-11:25

dr Ryszard Matysiak
email: r.matysiak@eti.uz.zgora.pl

Konsultacje:

w terminach zjazdów

dr inż. Henryk Ziemba
email: h.ziemba@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

dr Józef Magiera
email:
Konsultacje:

poniedziałek 17:15-18:00

 

dr inż. Ryszard Janas
email: rjanas1@wp.pl

Konsultacje:

piątek TP w terminach zajęć 14:30-16:00

dr inż. Marcel Luzar
email: m.luzar@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

mgr inż. Lucyna Kukła
email: l.kukla@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

poniedziałek TP 15:15-16:45

mgr inż. Zofia Rogalska-Sykała
email: z.rogalska-sykala@pwsz.glogow.pl

Konsultacje i dyżury w sprawie praktyk:

mgr  Ireneusz Podolski
email: i.podolski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

poniedziałek TP 18:40-20:10


mgr  inż. M. Urbanowicz
email: m.urbanowicz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

wtorek 9:30-10:15

mgr inż. Łukasz Pierzchało
email: l.pierzchalo@gmail.com

Konsultacje:

mgr Grzegorz Lewandowski
email: g.m.lewandowski@wp.pl

Konsultacje:

czwartek TNP 15:30-17:00

mgr inż. Przemysław Matecki
email: przemysławmatecki@wp.pl

piątek TNP 15:30-17:00

mgr Dariusz Sczaniecki
email: sczaniecki@interia.pl

Konsultacje:

mgr inż. Barbara Rozbicka
email: b.rozbicka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

poniedziałek TP 20:10–20:55
wtorek TP 18:35-19:20

mgr Sławomir Mędrek
email:

Konsultacje:

wtorek TNP 14:00-15:30