Wykładowcy

Dyrektor Instytutu Politechnicznego dr inż. Paweł Modzeldr inż. Paweł Modzel Dyrektor Instytutu Politechnicznego
email: p.modzel@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyżur:

 środa  11:30-14:00
 czwartek 11:30-15:00

Konsultacje:

 środa 14:00-15:00

 

dr inż. Elżbieta Banaczyk
email: e.banaczyk@pwsz.glogow.pl

środa TP 13:00-14:30

 

dr hab. inż. Andrzej Matuszak, prof. PWSZ w Głogowie
email: a.matuszak@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

 środa  14:45-15:30

 

dr inż. Katarzyna Pantoł
email: pantol@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

 czwartek TP 13:30-15:00

 

dr inż. Szymon Biernat
email: s.biernat@pwsz.glogow.pl

 wtorek TNP  16:20-17:05
czwartek TNP 16:20-17:05

 

dr inż. Grzegorz Góral
email: ggoral@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

 piatek TP – w terminach zajęć 12:00-13:30

 

dr inż. Sławomir Chmielewski
email: s.chmielewski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

dr Grzegorz Mielczarek
email: g.mielczarek@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

wtorek 19:00-19:45

 

dr Ryszard Matysiak



dr inż. Henryk Ziemba
email: h.ziemba@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 wtorek TNP 17:05-18:35

 

dr Katarzyna Rogóż
email: k.rogoz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 wtorek  16:00-16:45

dr inż. Ryszard Janas

Konsultacje:

 piątek TNP  14:00-15:30

 

dr inż. Marcel Luzar

Konsultacje:

 

mgr inż. T. Graczyk
email: t.graczyk@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 czwartek 17:00-17:45

 

mgr inż. L. Kukła
email: l.kukla@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

czwartek TP 15:30-17:00

 

mgr Bogusław Merdas
email: b.merdas@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

poniedziałek TP 13:15-14:45

 

mgr inż. Zofia Rogalska-Sykała
email: z.rogalska-sykala@pwsz.glogow.pl

Konsultacje i dyżury w sprawie praktyk:

czwartek 14:30-15:30

 

mgr  Ireneusz Podolski

 

mgr  inż. M. Urbanowicz
email: m.urbanowicz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

środa 11:45-12:30

 

mgr Grzegorz Lewandowski
email:

Konsultacje:

 wtorek TP 15:45-17:15

 

mgr inż. Przemysław Matecki
email:

Konsultacje: