Wykładowcy

Dyrektor Instytutu Politechnicznego dr inż. Paweł Modzeldr inż. Paweł Modzel Dyrektor Instytutu Politechnicznego
email: p.modzel@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyżur:

 środa 11:30-14:00
 czwartek 11:30-15:00

Konsultacje:

piątek 9:00-10:00

 

prof. dr hab. inż. Adam Bydałek
email: a.bydalek@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

czwartek TNP 12:00-13:30

prof. dr hab. inż. Marcin Witczak
email: m.witczak@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

 środa 14:45-15:30


dr hab. inż. Zygmunt Lipnicki, prof. PWSZ w Głogowie
email: z.lipnicki@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

 wtorek TP 15:30-17:00

 

dr hab. inż. Andrzej Matuszak, prof. PWSZ w Głogowie
email: a.matuszak@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

środa 11:15-12:00

dr hab. inż. Krzysztof Patan, prof. PWSZ w Głogowie
email: k.patan@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

poniedziałek 14:45 – 15:30

 

dr hab. inż. Andrzej Klepka
email: a.klepka@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

piątek TP – w terminach zajęć 12:00-13:30

 

 

dr inż. Katarzyna Pantoł
email: pantol@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

 środa 8:30-9:15

dr inż. Szymon Biernat
email: s.biernat@pwsz.glogow.pl

piątek  TP  17:05-18:35

 

dr inż. Grzegorz Góral
email: ggoral@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

 piatek TP – w terminach zajęć 12:00-13:30

 

dr inż. Robert Hanarz
email: hanarz@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

 środa TNP 12:30-14:00

 

 

dr inż. Paweł Majdzik
email: p.majdzik@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

wtorek TP  14:00 – 15:30

 

dr Grzegorz Mielczarek
email: g.mielczarek@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

środa TP 14:00-15:30

 

dr Ryszard Matysiak

 

dr inż. Bartłomiej Sulikowski
email: b.sulikowski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 poniedziałek  14:00-14:45
proszę sygnalizować mailowo chęć uczestnictwa w konsultacjach
studia niestacjonarne w terminach zajęć



dr inż. Henryk Ziemba
email: h.ziemba@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

wtorek  9:30-10:15

 

dr Katarzyna Rogóż
email: k.rogoz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

wtorek TP  18:10-18:40
wtorek TNP 16:35-17:05

dr inż. Elżbieta Banaczyk
email: e.banaczyk@pwsz.glogow.pl

 środa TP 16:00-17:30

 

dr inż. Marcel Luzar

Konsultacje:

 piątek TP 10:15-11:45

 

mgr Bogusław Merdas
email: b.merdas@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

poniedziałek  14:00-14:45

 

mgr inż. Zofia Rogalska-Sykała
email: z.rogalska-sykala@pwsz.glogow.pl

Konsultacje i dyżury w sprawie praktyk:

środa 18:00-18:45

 

mgr  Ireneusz Podolski

 

mgr  inż. M. Urbanowicz
email: m.urbanowicz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

środa 11:45-12:30

 

mgr Grzegorz Lewandowski
email:

Konsultacje:

piątek TP 16:30-17:00

 

mgr inż. Krzysztof Aleksandrowicz
email:

Konsultacje: