Wykładowcy

Dyrektor Instytutu Politechnicznego dr inż. Paweł Modzeldr inż. Paweł Modzel Dyrektor Instytutu Politechnicznego
email: p.modzel@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyżur:

środa 11:30-14:00
czwartek 11:30-15:00

Konsultacje:

środa  14:00-15:00

 

dr inż. Elżbieta Banaczyk
email: e.banaczyk@pwsz.glogow.pl

 środa TNP 14:00-15:30

 

dr hab. inż. Andrzej Matuszak, prof. PWSZ w Głogowie
email: a.matuszak@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

 wtorek  14:45-15:30

 

dr inż. Katarzyna Pantoł
email: pantol@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

 wtorek TP  18:35-19:20
środa TP 10:00-10:45

 

dr inż. Szymon Biernat
email: s.biernat@pwsz.glogow.pl

 piątek TP 13:00-13:45
piątek TNP  14:45-15:30

 

dr inż. Grzegorz Góral
email: ggoral@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

 

dr inż. Sławomir Chmielewski
email: s.chmielewski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 sobota zjazdowa  2 godziny przed planowanymi zajęciami

dr inż. Gabriel Czachor
email: gabriel.czachor@upwr.edu.pl

Konsultacje:

 piątek 14:15-15:00

dr Grzegorz Mielczarek

email: g.mielczarek@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

 wtorek TP  14:00-15:30

 

dr Ryszard Matysiak
email: r.matysiak@eti.uz.zgora.pl



dr inż. Henryk Ziemba
email: h.ziemba@pwsz.glogow.pl

 środy TNP 13:45-15:15

 

dr Katarzyna Rogóż
email: k.rogoz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 poniedziałek 16:00-16:45

 

dr inż. Ryszard Janas
email: rjanas1@wp.pl

Konsultacje:

 piątek 14:45-15:30

 

dr inż. Marcel Luzar
email: m.luzar@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 wtorek TNP  14:00-15:30

 

mgr inż. Tadeusz Graczyk
email: t.graczyk@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 czwartek 15:15-16:00

 

mgr inż. Lucyna Kukła
email: l.kukla@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 czwartek 17:00-17:45

 

mgr Bogusław Merdas
email: b.merdas@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 poniedziałek TP  18:40-20:10

 

mgr inż. Zofia Rogalska-Sykała
email: z.rogalska-sykala@pwsz.glogow.pl

Konsultacje i dyżury w sprawie praktyk:

 

mgr  Ireneusz Podolski
email: i.podolski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 wtorek  18:40-20:10


mgr  inż. M. Urbanowicz
email: m.urbanowicz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

 środa  18:35-19:20

 

mgr Grzegorz Lewandowski
email: g.n.lewandowski@wp.pl

Konsultacje:

 

mgr inż. Przemysław Matecki
email: przemysławmatecki@wp.pl

 

mgr Dariusz Sczaniecki
email: sczaniecki@interia.pl

 

mgr inż. Barbara Rozbicka
email: b.rozbicka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje: