Wykładowcy

Dyrektor Instytutu Politechnicznego dr inż. Paweł Modzeldr inż. Paweł Modzel Dyrektor Instytutu Politechnicznego
email: p.modzel@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Dyżur:

środa 13:00-15:30
czwartek 10:00-13:00

Konsultacje:

środa 9:45-11:00
czwartek 9:00-10:00

 

 

dr inż. Elżbieta Banaczyk
email: e.banaczyk@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

środa TP 17:00-18:30

dr hab. inż. Andrzej Matuszak, prof. PWSZ w Głogowie
email: a.matuszak@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

środa TNP 18:40-20:10

dr inż. Katarzyna Pantoł
email: pantol@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

piątek TNP 8:30-10:00

dr inż. Szymon Biernat
email: s.biernat@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

piątek TNP 14:00-15:30

dr inż. Grzegorz Góral
email: ggoral@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

dr inż. Sławomir Chmielewski
email: s.chmielewski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

poniedziałek 14:45-15:30

dr inż. Gabriel Czachor
email: gabriel.czachor@upwr.edu.pl

Konsultacje:

czwartek TP 14:00-15:30

dr Ryszard Matysiak
email: r.matysiak@eti.uz.zgora.pl

Konsultacje:

w terminach zjazdów 45 minut po zajęciach

dr inż. Henryk Ziemba
email: h.ziemba@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

wtorek TNP 18:40-20:10

dr Józef Magiera
email:
Konsultacje:

poniedziałek TP 8:30-10:00


dr Katarzyna Rogóż
email: k.rogoz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

poniedziałek TNP 18:40-20:10

dr inż. Ryszard Janas
email: rjanas1@wp.pl

Konsultacje:

piątek 14:45-15:30

dr inż. Marcel Luzar
email: m.luzar@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

wtorek 14:45-15:30

mgr inż. Lucyna Kukła
email: l.kukla@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

poniedziałek TNP 17:00-18:30

mgr inż. Zofia Rogalska-Sykała
email: z.rogalska-sykala@pwsz.glogow.pl

Konsultacje i dyżury w sprawie praktyk:

środa 12:30-13:15 (s. 002B)

mgr  Ireneusz Podolski
email: i.podolski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:


mgr  inż. M. Urbanowicz
email: m.urbanowicz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

poniedziałek 10:00-10:45

mgr inż. Łukasz Pierzchało
email: l.pierzchalo@gmail.com

Konsultacje:

poniedziałek TP 17:00-18:30

mgr Grzegorz Lewandowski
email: g.m.lewandowski@wp.pl

Konsultacje:

mgr inż. Przemysław Matecki
email: przemysławmatecki@wp.pl

piątek TNP 15:30-17:00

mgr Dariusz Sczaniecki
email: sczaniecki@interia.pl

Konsultacje:

mgr inż. Barbara Rozbicka
email: b.rozbicka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

wtorek TP 15:15-16:45