Wykładowcy

Dyrektor Instytutu Politechnicznego dr inż. Paweł Modzeldr inż. Paweł Modzel Dyrektor Instytutu Politechnicznego
email: p.modzel@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyżur:

środa 13:00-15:30
czwartek 10:00-13:00

Konsultacje:

środa 9:45-11:00
czwartek 9:00-10:00

 

dr inż. Elżbieta Banaczyk
email: e.banaczyk@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

środa TP 13:00-14:30

 

dr hab. inż. Andrzej Matuszak, prof. PWSZ w Głogowie
email: a.matuszak@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

wtorek TP 18:30-20:00

 

dr inż. Katarzyna Pantoł
email: pantol@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

czwartek TP 13:15-14:45

 

dr inż. Szymon Biernat
email: s.biernat@pwsz.glogow.pl

piątek TNP 14:00-15:30

 

dr inż. Grzegorz Góral
email: ggoral@pwsz.glogow.pl
[publikacje]

Konsultacje:

piątek TP 13:45-15:15

 

dr inż. Sławomir Chmielewski
email: s.chmielewski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

poniedziałek TNP 16:15-17:00
piatek TP 16:15-17:00

dr inż. Gabriel Czachor
email: gabriel.czachor@upwr.edu.pl

Konsultacje:

piątek TP 12:45-13:30
piątek TNP 14:30-15:15

 

dr Ryszard Matysiak
email: r.matysiak@eti.uz.zgora.pl

Konsultacje:

w terminach zjazdów 45 minut po zajęciach

dr inż. Henryk Ziemba
email: h.ziemba@pwsz.glogow.pl

 

17 listopada 18.30 – 20.00 ( sobota )

18 listopada 9.45- 11.15 ( niedziela )

 

15 grudnia 13.15-14.45  ( sobota )

04 stycznia 13.15-14.45 ( sobota ).

dr Józef Magiera
email:
Konsultacje:

poniedziałek TNP 15:30-17:00


dr Katarzyna Rogóż
email: k.rogoz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

poniedziałek TP 18:30-20:00

 

dr inż. Ryszard Janas
email: rjanas1@wp.pl

Konsultacje:

piątek TP 17:00-17:45
sobota TP 8:45-9:30

 

dr inż. Marcel Luzar
email: m.luzar@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

wtorek 18:30-19:15

 

mgr inż. Lucyna Kukła
email: l.kukla@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

wtorek TNP 13:30-15:00

 

mgr inż. Zofia Rogalska-Sykała
email: z.rogalska-sykala@pwsz.glogow.pl

Konsultacje i dyżury w sprawie praktyk:

środa 13:30-14:30

 

mgr  Ireneusz Podolski
email: i.podolski@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

wtorek TP 18:00-19:30


mgr  inż. M. Urbanowicz
email: m.urbanowicz@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

poniedziałek 9:30-10:15

 

mgr inż. Łukasz Pierzchało
email: g.n.lewandowski@wp.pl

Konsultacje:

poniedziałek TNP 18:30-20:00

 

mgr Grzegorz Lewandowski
email: g.n.lewandowski@wp.pl

Konsultacje:

środa TNP 15:30-17:00

 

mgr inż. Przemysław Matecki
email: przemysławmatecki@wp.pl

czwartek 11:00-11:45

mgr Dariusz Sczaniecki
email: sczaniecki@interia.pl

Konsultacje:

środa TP 18:35-19:20

 

mgr inż. Barbara Rozbicka
email: b.rozbicka@pwsz.glogow.pl

Konsultacje:

poniedziałek TNP 18:35-19:20
czwartek TP 18:35-19:20